PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚÚNOR

,,Únor bílý, pole sílí,, praví pranostika. Kéž by posílil i naši odolnost a psychiku.

S nadějí jsme očekávali nový rok, ale nic se nezměnilo. Spíše naopak. Covid někdo podceňoval, někdo přeceňoval, někdo, kdo vládne mocí toho začal využívat a zneužívat, nastoupily zbytečné restrikce. Díky tomu nastaly zmatky, dohady, falešné zprávy, nevěděli jsme, čemu máme věřit. Proto je důležité nevěřit úplně všem zprávám a číslům, která nám jsou podsouvána. Toto vše nás rozdělilo názorově. Spousta rodin, lidí a podnikatelů se dostali existenčně na dno, díky nestabilitě ekonomické a politické.

Nikdo si to nedovedl představit. Mysleli jsme si ze začátku, že je to virus jako každý jiný. Není. Je daleko horší, pro někoho i fatální. Ať byl uměle vytvořený nebo upravený, mutuje a způsobuje závažné zdravotní problémy, může způsobovat i neplodnost. Do naší ambulance chodí čím dál více lidí s postkovidovým syndromem. Způsobuje různé problémy – přetrvávající bolesti hlavy, neurovegetativní potíže, deprese, velkou únavu a vyčerpanost, kašel. Potíže mohou přetrvávat až 3 měsíce.

Proto je nejdůležitější se chránit a zůstat zdraví. Štěstí je propojeno s imunitou.

Ať již na podporu imunity využijete nabídku našich produktů, z lékárny, či jiných zdrojů, nezapomínejte na důležité vitamíny jako prevenci, při Covidu a následně i po nemoci. Dostatek vitamínu C, K2, D3, draslík – zde opatrně, dodržovat dávkování, ovlivňuje srdce a tlak.Denní dávka se dá nahradit ve stravě třemi banány.

Doplněk Kvercetin s bromelainem je nazýván ,,virovým penicilínem,,.

Dále je důležitý L-lysin se zinkem, a resveratol. Z bylin především Cist.

Harmonizaci psychiky, imunity, mozku, nervové a hormonální soustavy nám vyladí Hericium, Reishi, Aswagandha.

Z čajů pít hlavně Rooibos a Puerh. Do jídel zařadit ryby, mléko, sýry, zeleninu, parmazán, pivní kvasnice – výborné je lahůdkové droždí jako přísada do jídel.

Při nemoci a ještě i 3 týdny po vyřadit ze stravy kávu, černý čaj, kofeinové nápoje. Z jídla vyřadit čokoládu, oříšky, kokos, želatinu, oves, bílou mouku, omezit i celozrnnou.

Na závěr si letmo připomeneme, že na vrcholu zimy jsou nejvíce ohrožené ledviny.

Nezapomeňte, že nejlepší lék na světě je také pohyb.

Prožijte vrchol zimy ve zdraví, pečujte o sebe a opatrujte se.