PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚKVĚTEN

Květen je měsíc srdce, a nejen proto je nazýván měsícem lásky, ale také proto, že vše začíná krásně kvést.

Kazí nám to koronavirus, který bohužel tady s námi ještě nějakou dobu bude.

Situace se momentálně mírně zlepšila, ale musíme mít stále na paměti, že je potřeba se chránit a podporovat imunitu.

Ať již preventivně, při Covidu, nebo po prodělání. Nejdůležitější jsou vyšší dávky vitamínu C, vitamínu D a zinku, pouze krátkodobě, pak přejít na běžné dávkování. Také je spousta přírodních produktů. Po prodělání nemoci je důležité detoxikovat organismus, především játra. V ordinaci nám přibývá případů s postkovidovým syndromem, a to i u lehkých průběhů onemocnění. U každého jsou příznaky různé, podle toho, s čím se pacient dlouhodobě léčí, nebo má chronické potíže. Tento syndrom se může projevit i později, proto je důležité nepodceňovat tato opatření. Hodně případů přibývá s poškozením psychiky. Koronavirus opadne, ale duševní onemocnění po něm zůstane. V genech si podvědomě neseme strach z neznámého, a z dějů, které nemůžeme ovlivnit. Kromě roušek a tvrdé sociální izolace zatím toho moc nefunguje, proto spousta lidí propadá beznaději a nejistotě. Navíc na sociálních sítích je spousta polopravd a vytržených souvislostí.

Každý by měl vědět, že neočkovat po prodělání Covidu, alespoň několik měsíců, a před očkováním udělat test na protilátky. Jsou-li přítomny, ještě neočkovat. Také se doporučuje před očkováním a po očkování posílit imunitu, doporučuje se poradit se s lékařem o krátkodobé kůře před a po na ředění krve. Kdo je alergik, určitě si vzít předem tabletu na alergii. Opět každý organismus je jiný, někdo prodělá očkování bez problémů, někdo má reakci.

V tomto měsíci nezapomínáme na své srdce, které potřebuje posílit. Na jeho bezvadné funkci je závislý každý orgán. Srdci dělají dobře hořké potraviny, potraviny, ovoce a zelenina s červenou barvou, což je barva srdce. 

Srdce je zdroj radosti, přeměna energie, využití vede k radosti, nadšení a odvaze.

Nezapomínejte, že optimismus a dobrá nálada jsou extrémně důležité pro imunitní systém.

Přejeme hezký a klidný květen!