Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ PO ČR NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ

 

AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚ

 


Úvod »SIBIŘSKÁ » ŽIVÁ BUŇKA- Ochrana buněk

ŽIVÁ BUŇKA- Ochrana buněk

Živá buňka je název řady preparátů, které na buněčné úrovni obnovují a ochraňují jednotlivé orgány a systémy v našem těle s ohledem na jejich biorytmy. Složení preparátů je precizně vyvážené a dělí se na ranní (povzbuzující) a večerní (obnovující) komplexy, které pracují jen v této fázi a to co nejaktivněji.
Aktivní látky ráno jsou zaměřeny na zvyšování energetických procesů v buňkách, a večer – pro jejich obnovu a revitalizaci. Tento způsob nejen pomáhá normalizovat biologické rytmy našeho těla, ale několikrát zvyšuje efektivitu působení jednotlivých komponent.

Vše na naší planetě je ovlivňováno periodickými změnami. Nejvíce patrné jsou změny mezi dnem a nocí, přílivem a odlivem, změny ročních období. Od počátku života na Zemi vše vyvíjelo v podmínkách periodických změn životního prostředí. Tyto přírodní rytmy se odráží v lidské fyziologii jako tzv. biologické rytmy neboli biorytmy, které nám umožňují žít.
Vše, co se děje v našem těle, podléhá cyklickým změnám v rozmezí od několika sekund do několika let. Během dne i noci se neustále mění naše srdeční frekvence, frekvence dýchání, krevní tlak, hormonální úroveň a stav hemoglobinu.  Současní lidé trpí nedostatečnou koordinací biorytmů, ve vědeckém jazyce se tento stav nazývá desynchronosis. V mnoha ohledech je výsledkem syntetického prostředí, kterým jsme se obklopili – umělé světlo, časové posuny, změny klimatu, nadměrná konzumace kávy, čaje – prostě vše, co je v rozporu s našimi vnitřními biorytmy a co je uvádí do nerovnováhy. To je důvod, proč v poslední době slyšíme, že původ mnoha nemocí a předčasného stárnutí je důsledek porušení přirozeného řádu biorytmů.


Chronobiologie je lékařská věda, studující biologické rytmy a jejich vliv na lidské zdraví. I když je to věda poměrně mladá, již výrazně pomohla zlepšit lidské zdraví zavedením postupů využití a aktivizace vnitřních zdrojů těla a nikoli užíváním umělých a pro naše tělo cizích farmakologických látek.
Díky novým poznatkům můžete používat známé přírodní a po staletí biologicky ověřené aktivní látky ve zvláštním režimu se zaměřením na normalizaci biorytmů těla a získat rychlý efekt tam, kde to dříve nebylo možné.

Řadit podle 
Výrobce