PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚPORADNA

Naše poradna Vám pomůže  v orientaci při výběru preparátu na Váš konkrétní zdravotní problém. Na našem e-shopu Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější výrobek,neboť i v dnešní době je množství přírodních látek zcela nepřehledné a liší se zejména silou účinku, který je v mnoha případech slabší, než bychom očekávali.

Pokud by bylo nutné Váš problém řešit klasickou cestou- doporučíme samozřejmě preparát klasické(západní) medicíny, popř. jejich kombinaci. Naší výhodou je, že při naší práci používáme metody americké, evropské i východní medicíny.

Pokud jsou Vaše zdravotní problémy nejednoznačné, pokusíme se Vám s  bližším určením pomoci prostřednictvím naší poradkyně.

 

MUDr. Ondřej Toman

 
 

vystudoval Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze. Poté atestoval v oboru neurologie. Od začátku své kariéry se věnoval léčbě poruch pohybového aparátu - zejména bolestí páteře a kloubů. Prošel kurzy IDLF myoskeletální mediciny, poté absolvoval řadu stážových míst na předních pracovištích myoskeletální mediciny v ČR. Taktéž absolvoval školící místa v      Izraeli a USA.

Akupunkturu studoval na předních pracovištích TCM v České republice a praxi uzavřel při dlouhodobé stáži na Klinice Tradiční Čínské Medicíny v Pekingu. Akupunkturní praxi se věnuje již více než 10 let.

Nyní se věnuje léčbě páteře a kloubů s využitím znalostí myoskeletální medicíny (mobilizace, manipulace, neuromoskulárních technik), Grastonových technik, McKenzie, "Spray and stretch", Activator metod aj. Mnohé tyto techniky doplnil o techniky vazivové masáže, akupresury, reflexní techniky a zejména vlastními postupy a technikami.

Své znalosti využil MUDr. Ondřej Toman taktéž při sestavování originálních receptur masážních emulzí EFFFI a ALLTROZ .

 

VAŠE KONZULTANTKA

Mgr. Hana Horáková se narodila v listopadu1954 v Praze.

Ukončené studium na Střední zdravotnické škole v Praze.
Pomaturitní specializační studia zakončená atestací z klinické biochemie,mikrobiologie a lékárenství.
Praxe v laboratořích biochemie a mikrobiologie, na odděleních chirurgie a interny a jako farmaceutická asistentka v lékárně,
Celoživotní vzdělávání v homeopatii, alternativní medicíně a lékárenství.
Intenzivní studium a poradenství v oblasti přírodní léčby a podávání doplňků stravy. Mnoholetá spolupráce s MUDr. Ondřejem Tomanem.

Kontakt:e-mail: horakova.topanera@seznam.cz
telefon: +420 777 304 079