Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ PO ČR NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ

 

AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚ

 


PORADNA

Naše poradna Vám pomůže  v orientaci při výběru preparátu na Váš konkrétní zdravotní problém. Na našem e-shopu Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější výrobek,neboť i v dnešní době je množství přírodních látek zcela nepřehledné a liší se zejména silou účinku, který je v mnoha případech slabší, než bychom očekávali.

Pokud by bylo nutné Váš problém řešit klasickou cestou- doporučíme samozřejmě preparát klasické(západní) medicíny, popř. jejich kombinaci. Naší výhodou je, že při naší práci používáme metody americké, evropské i východní medicíny.

Pokud jsou Vaše zdravotní problémy nejednoznačné, pokusíme se Vám s  bližším určením pomoci prostřednictvím naší poradkyně.

 

MUDr. Ondřej Toman

 
 

vystudoval Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze. Poté atestoval v oboru neurologie. Od začátku své kariéry se věnoval léčbě poruch pohybového aparátu - zejména bolestí páteře a kloubů. Prošel kurzy IDLF myoskeletální mediciny, poté absolvoval řadu stážových míst na předních pracovištích myoskeletální mediciny v ČR. Taktéž absolvoval školící místa v      Izraeli a USA.

Akupunkturu studoval na předních pracovištích TCM v České republice a praxi uzavřel při dlouhodobé stáži na Klinice Tradiční Čínské Medicíny v Pekingu. Akupunkturní praxi se věnuje již více než 10 let.

Nyní se věnuje léčbě páteře a kloubů s využitím znalostí myoskeletální medicíny (mobilizace, manipulace, neuromoskulárních technik), Grastonových technik, McKenzie, "Spray and stretch", Activator metod aj. Mnohé tyto techniky doplnil o techniky vazivové masáže, akupresury, reflexní techniky a zejména vlastními postupy a technikami.

Své znalosti využil MUDr. Ondřej Toman taktéž při sestavování originálních receptur masážních emulzí EFFFI a ALLTROZ .

 

VAŠE KONZULTANTKA

Mgr. Hana Horáková se narodila v listopadu1954 v Praze.

Ukončené studium na Střední zdravotnické škole v Praze.
Pomaturitní specializační studia zakončená atestací z klinické biochemie,mikrobiologie a lékárenství.
Praxe v laboratořích biochemie a mikrobiologie, na odděleních chirurgie a interny a jako farmaceutická asistentka v lékárně,
Celoživotní vzdělávání v homeopatii, alternativní medicíně a lékárenství.
Intenzivní studium a poradenství v oblasti přírodní léčby a podávání doplňků stravy. Mnoholetá spolupráce s MUDr. Ondřejem Tomanem.

Kontakt:e-mail: horakova.topanera@seznam.cz
telefon: +420 777 304 079