PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚO NÁS

Provozovatelem internetového obchodu http://www.zdravikvam.cz je

Topa Nera s.r.o.
Tyršova 231
290 01 Poděbrady
IČ: 25675974

Firma MUDr Ondřeje Tomana, jež byla založena v roce 1998 , se zabývá vývojem a výrobou kosmetických a masážních emulzí a doplňků stravy.
V recepturách čerpá z vlastních zkušeností z lékařského prostředí a zkušeností z východní medicíny.
Originalita spočívá ve vhodných kombinací západní a východní medicíny,vybírá a porovnává nejvhodnější účinné
a funkční směsi.

Mudr. Ondřej Toman

vystudoval Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze. Poté atestoval v oboru neurologie. Od začátku své kariéry se věnoval léčbě poruch pohybového aparátu - zejména bolestí páteře a kloubů. Prošel kurzy IDLF myoskeletální mediciny, poté absolvoval řadu stážových míst na předních pracovištích myoskeletální mediciny v ČR. Taktéž absolvoval školící místa v      Izraeli a USA.

Akupunkturu studoval na předních pracovištích TCM v České republice a praxi uzavřel při dlouhodobé stáži na Klinice Tradiční Čínské Medicíny v Pekingu. Akupunkturní praxi se věnuje již více než 10 let.

Nyní se věnuje léčbě páteře a kloubů s využitím znalostí myoskeletální medicíny (mobilizace, manipulace, neuromoskulárních technik), Grastonových technik, McKenzie, "Spray and stretch", Activator metod aj. Mnohé tyto techniky doplnil o techniky vazivové masáže, akupresury, reflexní techniky a zejména vlastními postupy a technikami.

Své znalosti využil MUDr. Ondřej Toman taktéž při sestavování originálních receptur masážních emulzí EFFFI a ALLTROZ .