PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚÚvod » EFFFI produkty » EXCLUSIVE

EFFFI produkty / EXCLUSIVE

Exkluzivní kosmetické emulze EFFFI EXCLUSIVE byly vyvinuty na základě mnoha pozitivních zkušeností s našimi základními emulzemi EFFFI pro krásu. Jejich receptury byly zdokonaleny a obohaceny o pečlivě vybrané cenné látky, které jejich vlastnosti ještě podstatně vylepšily.

Do EXCLUSIVE řady patří denní emulze EFFFI purple EXCLUSIVE a noční emulze EFFFI gold EXCLUSIVE, které se svými účinky skvěle doplňují a při jejich současném používání poskytnou Vaší pleti skutečně komplexní péči.

Obě emulze obsahují kyselinu hyaluronovou pro pevnou a pružnou pleť a liposomy, které urychlují vstřebávání účinných látek hluboko do kožních buněk. EFFFI gold EXCLUSIVE, jejíž hlavní složkou je syntetický jed chřestýšovce, intenzivně působí proti vráskám. EFFFI purple EXCLUSIVE pleť díky obsahu konopného oleje a extraktu z měsíčku zklidňuje, regeneruje a po celý den ji spolehlivě chrání před nežádoucími vlivy životního prostředí. Obě emulze se hodí pro všechny typy pleti (kromě pleti velmi mastné), především pak pro pleť sušší, stárnoucí a se sklonem k podráždění, pnutí a zarudnutí.

Nově řadu EXCLUSIVE doplnila intenzivní zpevňující emulze na problematické partie EFFFI shape EXCLUSIVE.

Její složení odpovídá posledním trendům v oblasti výzkumu kosmetických přípravků na pokožku problematických partií s výskytem celulitidy a strií. Zásadní změny v účinnosti bylo dosaženo především přidáním revoluční patentované směsi aktivních látek REGU®-STRETCH, která chrání strukturu pokožky a stimuluje syntézu kolagenu, čímž zpevňuje ochablou kůži, zlepšuje vzhled již vzniklých strií a brání vzniku dalších poškození.

Klinická studie

Účinnost EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze. Studie prokázala výraznou redukci vrásek již po první aplikaci a rychlý nástup účinku.