PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚÚvod » SIBIŘSKÁ » ELEMVITALS- organ.minerály

ELEMVITALS- organ.minerály

Tato série obsahuje minerály v koncentrované organické formě a při výrobě byly vzaty v úvahu povahy a vlastnosti procesů vstřebávání minerálů v těle.

Je známo, že ne všechny minerály jsou stejně dobře vstřebávány a to obvykle ze dvou důvodů:

1) minerály v jednoduché iontové formě se snadno přemění na ve vodě rozpustné sloučeniny a rychle se vylučují močí, potem apod. a proto nemají mnoho času ukázat své prospoěšné vlastnosti

2) všechny minerály mají různé fyzikálně chemické vlastnosti a jsou různými způsoby a v různé míře zaměnitelné. Pro maximální vstřebatelnost je vhodné použít minerály v koncentrované podobě ev. přebytku z čehož vychází technologie ELEMENVITAL.

ELEMENVITAL jsou vyráběny konverzní biotechnologií- molekuly prvku se zabudují do organických molekul kyselin - citrónové, askorbové a mléčné a do buněčných enzymů kvasnic. Vytvářejí se tak molekuly identické se sloučeninami vlastními lidskému organizmu. Tato optimální, pro organizmus nejsnáze dostupná forma zaručuje maximum vstřebatelnosti minerálních látek.

Řadit podle 
Výrobce