PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ


AKCEPTUJEME PLATBY V KRYPTOMĚNÁCH DLE AKTUÁLNÍHO KURZU PO PŘEDCHOZÍ E-MAILOVÉ DOHODĚ


KONTAKTY

Topa Nera s.r.o.
Tyršova 231
290 01 Poděbrady
tel: +420 777 304 079
napište nám

 

 

 

 

 

 

 


 

Vítáme vás na e-shopu MUDr. Ondřeje Tomana

  • Nabízíme vám unikátní kombinaci bylinných produktů českých, ruských, tibetských, čínských, ajurvédských a paraguayských přírodních medicín. Účinnost bylin v těchto přípravcích je prověřena po staletí, ba i tisíciletí.
  • Náš e-shop je určen všem, kteří se chtějí starat o své zdraví i přírodní cestou, předcházet různým zdravotním potížím, popřípadě doplnit svou klasickou léčbu přírodními preparáty (přírodní medicína podporuje klasickou, kombinace obou se nevylučuje).
  • Při naší práci používáme metody západní i východní medicíny.
  • Možnost odborné konzultace v poradně e-shopu,efektivní řešení vašich potíží, profesionální a individuální přístup.
DUBEN

Příroda se naplno začíná probouzet ze zimního spánku, a s ní se probouzí i silná energie.

Pokračujeme s detoxikací, pročištění těla a rozproudění lymfy.

Duben souvisí s naším nejvíce zatíženým orgánem – játry.

Játra ovlivňují všechny orgány v těle, jsou obrovskou továrnou, kde probíhá kolem pěti set chemických reakcí. Udržují emoce, ukládají vitamíny rozpustné v tucích, poskytují cukr, který postupně uvolňují do krve, podporují tvorbu a vylučování žluče a napomáhají trávení tuků.

Nesprávná funkce jater se může projevit pocity tlaku pod žebry a v hrudi, nechutenství, problémy se zažíváním, zvýšená nebo snížená hladina cholesterolu nebo cukru. Dále také se projevuje předrážděností, nervozitou a hněvem, potíže s usínáním, oslabenou funkcí šlach a očí, také se stavem nehtů.

Játra dostaneme do rovnováhy posílením a energií, vhodnými potravinami, čaji, pohybem a sporty, které nás nebudou vyčerpávat, dbáme na dostatek spánku.

Jatrům významně prospívají potraviny přirozeně kyselé chuti a hořčiny. Prospěšné jsou luštěniny a jejich výhonky, kuskus, bulgur, špalda, rýže, sezam. Dopřejte si avokádo, artyčoky, hrášek, kedlubny, ředkvičky, zázvor, petržel, listy pampelišky, červenou řepu, fazole, meruňky, hrozny, citrony, jablka a hrušky. Z bylin a koření kmín, pepř, bobkový list, bazalka, máta, rozmarýn, lékořice a ostropestřec mariánský.

 

Slunečný duben všem, s pozitivní energií!